На міськвиконкомі визначать склад тендерного комітету для проведення закупівель

На міськвиконкомі визначать склад тендерного комітету для проведення закупівель

Розглянуть питання про демонтаж та адресні допомоги.

Житомирський міськвиконком 17 серпня розгляне 37 питань порядку денного, з них 24 – «дитячі». Про це повідомила прес-служба міської ради.

Під час засідання члени міськвиконкому розглянуть, зокрема, питання виконання міського бюджету за перше півріччя, зняття з балансу комунальних підприємств міста одноповерхових житлових будинків. Також затвердять правила приєднання до комунальних мереж централізованого водопостачання та водовідведення міста Житомира.

Крім цього, порядком денним передбачено затвердження складу тендерного комітету міськради для організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг за кошти міського бюджету та Положення про нього.

Під час засідання також мають вирішити питання, які меморіальні дошки та пам’ятний знак у Житомирі демонтувати та визначити перелік сімей, що прибули з тимчасово окупованих території та зони проведення АТО, для надання адресних допомог.

Нагадаємо, фестиваль «Корольов-fest» розпочнеться 27 серпня і триватиме два тижні замість обіцяних двох місяців. Організатори обіцяють, що алкоголю і дискотек не буде, натомість захід буде культурним і просвітницьким.

Leave a Comment