Депутат «Батьківщини» хоче дати почесного громадянина голові райради від «Свободи»

Депутат «Батьківщини» хоче дати почесного громадянина голові райради від «Свободи»

Питання розглянуть на сесії.

Голові Житомирської районної ради Сергію Крутію, який балотувався на місцевих виборах від ВО «Свобода» можуть присвоїти звання почесного громадянина району. З такою інціативою виступив депутат фракції «Батьківщина» Анатолій Давидов. Розроблений ним проєкт рішення оприлюднили на сайті райради.

«Присвоїти звання «Почесний громадянин Житомирського району» Крутію Сергію Григоровичу за вагомий особистий внесок у справу боротьби за незалежність і розбудову України, у соціально-економічний та культурний розвиток територіальних громад Житомирського району Житомирської області», ‒ йдеться у документі.

На черговій сесії таке ж звання мають присвоїти соратниці голови райради, депутатці від «Свободи» Тетяні Голік. Щоправда, в цьому випадку ініціатором виступив апарат районної ради.

Довідково. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб Міністерства юстиції України, головою Житомирської районної партійної організації ВО «Батьківщина» є екс-кандидат на посаду Станишівського сільського голови Віталій Сорока. Обласну організацію очолює екс-голова облради, нардеп Анжеліка Лабунська.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради не прийшли на сесію, яку скликали за інціативи депутата «Батьківщини». Зеленський призначив головою Романівської РДА депутата від опозиційної до нього «Батьківщини».