Зеленський призначив головою Романівської РДА депутата райради від «Батьківщини»

Новим головою Романівської райдержадміністрації став депутат Романівської райради від «Батьківщини» Василь Флуд. Відповідне розпорядження підписав Президент України Володимир Зеленський.

«Призначити ФЛУДА Василя Васильовича головою Романівської районної державної адміністрації Житомирської області», ‒ йдеться у документі.

Про приналежність Василя Флуда до фракції «Батьківщини» свідчить інформація з офіційного сайту Романівської райради. На сайті центральної виборчої комісії зазначено, що Василь Флуд є членом вищезгаданої партії. У його декларації перед призначенням зазначено, що він працює, зокрема, на ТОВ «Вівад 06» та «Вівад 09». За інформацією з реєстру фізичних та юридичних осіб, кінцевим бенефіціарієм обох підприємств є депутат Житомирської обласної ради від «Батьківщини» Ігор Ходак. У своїй декларації Василь Флуд вказав 1 млн 810 тис. 929 грн доходів.

До слова. 17 листопада 2019 року фракція «Батьківщини» у Верховній Раді офіційно заявила про перехід своєї політичної сили у опозицію до влади.

Нагадаємо, що новий голова Радомишльської РДА збирався очолити Брусилівську. У нового керівника Брусилівського району 5 будинків, квартира під Києвом, 11 земельних ділянок і допомога по безробіттю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *