Депутат облради від «За майбутнє» стане директором комунального підприємства

Депутат Житомирської обласної ради від фракції «За майбутнє» Олександр Чорноморець очолить комунальне підприємство «Обласний медичний центр спортивної медицини». Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Призначити Чорноморця Олександра Павловича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради з 16 грудня 2021  року, з укладенням контракту строком на п’ять років, з 16 грудня 2021 року по 15 грудня 2026 року», ‒ йдеться у документі.

Конкурс на посаду оголосили ще 16 вересня. Кандидатура Олександра Чорноморця виявилася єдиною. Конкурсна комісія ухвалила рекомендувати голові обласної ради укласти контракт із депутатом.

Довідково. Олександр Чорноморець — депутат обласної ради двох скликань. Закінчив Житомирський державний університет імені Івана Франка за фахом вчителя іноземної мови. У нинішньому скликанні від «За майбутнє», у попередньому — від «Опозиційного блоку».

Нагадаємо, що депутат Житомирської обласної ради попросив колег передати майно підприємству, яке очолює його однопартієць. Депутат облради із освітою будівельника очолив діагностичний центр у Коростені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *