Депутат з освітою будівельника очолить діагностичний центр у Коростені

Депутат з освітою будівельника очолить діагностичний центр у Коростені

Попри невідповідність кваліфікаційним вимогам.

Депутат Житомирської обласної ради від фракції «Батьківщина» Сергій Ковердун очолить обласний міжрайонний діагностичний центр у Коростені. Рішення конкурсної комісії оприлюднили на сайті обласної ради. У біографії депутата вказано, що він закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю «інженер-механік».

До участі у конкурсі було допущено двох кандидатів: заступника генерального директора Коростенської центральної районної лікарні Віктора Гордійчука та депутата Сергія Ковердуна.

За кваліфікаційними вимогами до конурсу допускалися кандидати, які мали ступінь магістра за однією із спеціальністей: «Управління та адміністрування», «Публічне управління та адміністрування», «Право», «Соціальні та поведінкові науки», «Гуманітарні науки», «Охорона здоровя» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоровя». Додатково вимагався стаж роботи на керівних посадах не менше 7 років.

За інформацією з відкритих джерел, Віктор Гордійчук очолював ЦМЛ Коростеня з 27 квітня 2010 року по 10 квітня 2019 року. Має фахову медичну вищу освіту.

Сергій Ковердун у 2019 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Однак з керівними посадами в нього «не густо». На сайті обласної ради йдеться, що депутат очолював Овруцьку райдержадміністрацію. Однак головою РДА він пробув з 7 квітня 2015 року до 29 квітня 2016 року. У деклараціях про доходи з 2016 року по сьогодні Ковердун зазначав, що він тимчасово не працює.

Попри це, конкурсна комісія підтримала депутатську кандидатуру. За нього проголосували 6 з 9 членів комісії. А ось заступник директора ЦМЛ Коростеня отримав підтримку всього у 1 голос.

В той же час Житомирська обласна рада відмовилася надати інформацію про освіту та стаж кандидатів. Послалися на закон про захист персональних даних.

Нагадаємо, що депутата облради із освітою стоматолога хотіли призначити директором комунального видавництва. Зеленський призначив головою РДА депутата райради від «Батьківщини».

Leave a Comment