Депутат Цимбалюк запропонувала колегам підтримати звернення до облради щодо фінансування ФК«Полісся»

Депутат Цимбалюк запропонувала колегам підтримати звернення до облради щодо фінансування ФК«Полісся»

Пропозицію підтримав 31 депутат.

Депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк запропонувала підтримати звернення до депутатів обласної ради щодо фінансування футбольного клубу «Полісся» поки в облраді триває сесія, де розгядають бюджетні питання. Відповідну пропозицію депутат озвучила у ході сесії міської ради 18 грудня.

«Пропоную проголосувати звернення, поки триває сесія облради і розглядають бюджетні питання», – сказала Любов Цимбалюк.

Цю пропозицію підтримали 31 з 32 присутніх депутатів. Звернення невідкладно направили до обласної ради.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, минулого року з бюджету міста витратили на клуб 5 млн грн при співфінансуванні з обласного бюджету. Цьогоріч на потреби клубу необхідно 8 млн грн.

“…. Звертаємо Вашу увагу на те, що наразі футбольний клуб «Полісся» є візитівкою у професійному спорті Житомирської області. А після повернення великого футболу до Житомиру цього року стадіон «Спартак-Арена» був вщент заповнений на кожному домашньому матчі і ФК «Полісся» є найбільш відвідуваною командою другої ліги, що свідчить про величезний інтерес до професійного футболу на Житомирщині.

Зважаючи на вищевикладене, інформуємо, що за відсутності співфінансування існування професійної команди, яка презентуватиме Житомирщину на Чемпіонаті України з футболу стане неможливим.

Тому звертаємось до Вас з ініціативою при затвердженні обласного бюджету на 2020 рік, на підставі підписаного Меморандуму  про співпрацю між Житомирською ОДА, Житомирською обласною радою та Житомирською міською радою щодо підтримки розвитку футболу на 2016-2020 рр. та обласної Програми розвитку футболу на 2018-2021 роки, передбачити надання фінансової підтримки КП «Футбольний клуб «Полісся» у розмірі 4,8 млн. грн., надання фінансової підтримки з придбання спортивного інвентарю у розмірі 333 тис. грн. та надання фінансової підтримки для підготовки та участі в чемпіонатах та кубках України в розмірі 890 тис. грн”, – йдеться у зверненні депутатів міської ради.

Нагадаємо, обурені фанати “Полісся” влаштували акцію протесту під ОДА. Люди кажуть, що невдоволені тим, що у бюджеті на наступний рік область не передбачила кошти на фінансування клубу. Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, який вийшов до вболівальників, повідомив, що в бюджеті 2020 передбачили кошти на розвиток футболу у сумі 1,8 млн.

 

Leave a Comment