Новий прокурор області взяв собі у заступники прокурора із Рівненщини

Новий прокурор області взяв собі у заступники прокурора із Рівненщини

прокуратура

У прокуратурі Житомирської області 18 грудня прокурор області Олег Василів представив колективу нового першого заступника прокурора області Мирослава Пацкана. Про це повідомила пресслужба відомства.

Наказом Генерального прокурора від 17 грудня 2019 року Мирослава Пацкана призначено першим заступником прокурора Житомирської області.

«Уся трудова біографія Мирослава Пацкана пов’язана із органами прокуратури. Він добре обізнаний із завданнями та проблемними питаннями, які необхідно вирішувати. Виважений, толерантний, комунікабельний», – додав Олег Василів про колегу.

Пацкан Мирослав Васильович народився 23 травня 1986 року в селі Стеблівка Хустського району Закарпатської області. Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України ім. Я.Мудрого. В органах прокуратури працював з 2008 року у Закарпатській та Київській областях. До призначення на посаду першого заступника прокурора Житомирської області обіймав посаду заступника прокурора Рівненської області.

Нагадаємо, наймолодший заступник прокурора очолив Житомирську обласну прокуратуру. Василів на посаді першого заступника прокурора області працював з 15 грудня 2017 року, а до цього –  в органах прокуратури в Києві, Рівненської та Кіровоградської областей. Народився у Моршині Львівської області.

 

 

Leave a Comment