Депутат Житомирської міської ради Володимир Карпенко розповів, чому відмовився від мандату

Депутат Житомирської міської ради Володимир Карпенко розповів, чому відмовився від мандату

Не вистачає часу.

Депутат фракції «Самопоміч» у Житомирській міській раді Володимир Карпенко написав заяву про складання депутатського мандату. Проект рішення сесії про дострокове припинення його повноважень оприлюднили на сайті міськради.

«Розглянувши заяву депутата Житомирської міської ради Карпенка В. М., відповідно до пункту 2 частини 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила припинити достроково повноваження депутата Житомирської міської ради Карпенка Володимира Миколайовича», – йдеться у документі.

За словами самого Володимира Карпенка, рішення про складання мандату було прийнято ним самим і без зайвих емоцій.

«Для того, щоб бути послідовним, я ще 27 листопада написав заяву про вихід із партії «Самопоміч» та однойменної громадської організації. А вже 29 листопада повідомив міську раду про складання депутатських повноважень. Щоб ніхто не думав, що я тримаюся за мандат», – розповів Карпенко.

За його словами, останнім часом він пропускав засідання постійної депутатської комісії, сесії і не має часу на політичну діяльність. Планує зосередитися на своєму бізнесі.

Нагадаємо, що члена Житомирського міськвиконкому Анатолія Лисенка замінять на його однопартійку Наталію Бєлову. Житомирський активіст Владислав Пучич став депутатом міськради замість покійного Володимира Башека.

Leave a Comment