За три роки на посаді Сухомлин виконав лише 17 з понад півсотні обіцянок

За три роки на посаді Сухомлин виконав лише 17 з понад півсотні обіцянок

На посаді міського голови Житомира Сергій Сухомлин дав 53 обіцянки, включаючи передвиборчі. Виконав він 17 із них  – більшість пов’язані із соціальним захистом населення, провалив – 9, у процесі залишаються ще 27. Про це повідомив аналітичний портал «Слово і Діло». Далі – кілька обіцянок, які були провалені і невиконані.

На початку 2016 року Сухомлин пообіцяв провести комплексний ремонт мікрорайону Нижня Польова.

«Це асфальтування дворів, міждворових проїздів і майданчиків для збору сміття, повна заміна освітлення на світлодіодне, капітальний ремонт вулиць навколо мікрорайону, а також дитячих майданчиків. Крім того, обладнаємо два великих спортмайданчики», – розповів мер.

За його словами, на це буде закладено близько 18 мільйонів гривень. У серпні Сухомлин перевіряв перебіг робіт і додав, що в дворах будуть замінені й відновлені бордюри, тротуари, водопровідні та теплопостачальні мережі в 27 багатоповерхових будинках, а на місці старих дерев будуть висаджені нові. Ремонтні роботи планували завершити в жовтні 2016-го.

Але в грудні мер Житомира повідомив, що асфальт на Польовій покладений неякісно, й жодна з компаній підрядників не отримає бюджетних грошей за таку роботу. На початку минулого року Сухомлин повідомив, що ремонт буде продовжений. З огляду на те, що за 2016 рік його зробити не встигли, обіцянка провалена.

Того ж року Сухомлин не виконав обіцянку утеплити 22 соціальних об’єкти. Це планували зробити в межах програми НЕФКО – міжнародної фінансової організації, чия діяльність спрямована на підтримку та фінансування зусиль для вирішення екологічних проблем. Але в підсумку міська влада проводила роботи з утеплення 10 дитячих садків і трьох шкіл.

Восени 2016-го мер Житомира пообіцяв, що в місті наступного року збудують сучасну станцію доочищення води, завдяки якій мешканці безкоштовно отримають абсолютно чисту воду. Але будівництво минулого року так і не розпочали, оскільки виникла необхідність у будівництві нових споруд і застосуванні нових технологій. Його перенесли на 2018 рік, та й то за умови фінансового забезпечення.

Сухомлин пообіцяв створити парк сімейного відпочинку та активних видів спорту (шляхом розширення парку ім. Ю. Гагаріна в пішохідний міст). У червні «Слову і Ділу» повідомили, що цей проект «має перспективний характер», але в 2018 році його втілювати не збираються. Наразі лише створена робоча група з працівників департаментів, управлінь та відділів міської ради, місцевих депутатів і громадськості.

Також ще не виконана обіцянка реконструювати стадіон «Спартак». У квітні минулого року Сухомлин презентував проект реконструкції, її орієнтовна вартість – 25 мільйонів гривень, 10 мільйонів уже було виділено.

«Але цього недостатньо. Саме тому ми розбили проект на кілька частин. Спочатку зробимо бігові доріжки, освітлення», – зазначив він.

Поле стадіону буде зі штучним покриттям. Крім головного, будуть ще два. Також буде облаштована стоянка. На початку цього року в міській раді повідомили, що реконструкція запланована на 2018 рік, а загальна вартість проекту – 31 мільйон гривень.

3 грудня 2015 року міський голова Житомира заявив, що найближчим часом ліквідує комунальні підприємства «Інспекція з благоустрою» та «Реклама», щоб прибрати «прокладку» між платниками та бюджетом. А 18 січня 2016 року Сухомлин додав, що під скорочення попадуть ще два комунальні підприємства – КП «УАШ», КП «Зеленбуд». Обіцянка теж залишилася невиконаною.

Нагадаємо, мер пообіцяв, що навесні фахівці перевірять якість укладання плитки на Михайлівській. Сухомлин пообіцяв, що корпус гімназії №3, який рухнув влітку, відбудують до наступного навчального року. Сухомлин пообіцяв Житомиру ще один футбольний клуб.

 

Leave a Comment