Депутат Житомирської міськради пропонує підтримати енергетиків, сплативши за світло наперед

Депутат Житомирської міської ради від партії «Сила І Честь» Ігор Скоропад пропонує всім, хто має можливість, сплатити прогнозований авансовий платіж за електроенергію. Це, на його думку, допоможе енергетикам швидше відновлювати об’єкти, уражені рашистськими обстрілами. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Відновлення потребує великих фінансів і обігових коштів у Постачальника. Тому я хочу запропонувати, крім поточноі оплати за жовтень, зробити авансові прогнозовані платежі за електроенергію вже за листопад/грудень на рахунок свого обленерго», ‒ написав Скоропад.

Депутат пропонує зробити це тим, хто має таку змогу. У такий спосіб, вважає він, громадяни не лише подякують енергетикам за їх справді героїчну роботу, а й суттєво допоможуть у відновленні надання критично важливої для всіх послуги електропостачання.

Нагадаємо, що 15 листопада рашистські ракети влучили у об’єкти критичної інфраструктури Житомира, як наслідок ‒ майже все місто лишилося без світла. Протягом 16 листопада у Житомирі зупинили рух електротранспорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *