Депутат Житомирської міськради від «Батьківщини» придбав авто втричі дорожче, ніж заробив за рік

Депутат фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Сергій Пидюра придбав у 2019 році авто «Тесла» за майже 1,5 мільйона. В той же час, у декларації про доходи він зазначив, що разом із дружиною заробив за рік всього 500 тисяч.

Протягом 2019 року Пидюра також «збагатився» на майже 3 сотки землі у Житомирі. Сам він оцінив це придбання у власній декларації у 275 тис. 304 грн.

Має Сергій Пидюра також понад 30 млн грн позики. При чому більше половини цієї суми він погасив у поточному році. Принаймні, про це він зазначив у власній декларації.

Що стосується раніше набутого майна, то депутат «Батьківщини» має житловий будинок у смт Гуйва площею 179 кв. метрів із 0,15 га землі. Окрім цього, він володіє понад 40 га землі в приміській Оліївці, 0,8 га в Херсоні та 0,1 га — в приміській Тетерівці. Задекларував Пидюра також кілька приміщень у Житомирі та Херсоні.

Те саме авто:

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради не підтримали звернення, ініційоване депутатом від «Батьківщини». У мерії створили комісію, яка перевірить законність сходів, встановлених депутатом Пидюрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *