Депутатом з Бердичева, який приховав свої реальні прибутки, «зайнялася» прокуратура

Депутат Бердичівської міської ради вніс завідомо недостовірні відомості до декларації за 2016 рік. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Установлено, що депутат Бердичівської міської ради вніс завідомо недостовірні відомості до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік. Зокрема, у декларації зазначив, що протягом звітного періоду від зайняття підприємницькою діяльністю одержав усього 170 тис грн доходу. У той же час, згідно поданої ним податкової звітності, обсяг виручки від підприємницької діяльності депутата перевищує 740 тис грн», – йдеться у повідомленні.

Бердичівська місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій органу місцевого самоврядування, за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України. Наразі триває досудове розслідування.

 Нагадаємо, депутат облради Смичок, не маючи доходу, задекларував понад мільйон гривень. Хто в депутатському корпусі найбагатший? Декларації голів фракцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *