Посадовець виправної колонії, який «погорів» на хабарі, може вийти під заставу

Посадовець виправної колонії, який «погорів» на хабарі, може вийти під заставу

Йому загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 років.

Заступник начальника Житомирської виправної колонії, якого викрили 18 травня на хабарництві, може вийти з-під варти під заставу. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Заступнику начальника Житомирської виправної колонії, якого викрили 18 травня на хабарництві, за клопотанням військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України, обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 84 тис. грн. та відсторонено від посади. Йому інкримінується ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище)», – йдеться у повідомленні.

За вчинене йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, посадовець вимагав у засудженого 80 тис. грн. за умовно-дострокове звільнення від відбування покарання.  Кошти йому передавалися через посередника. Під час одержання частини обумовленої суми в розмірі 27 тис. грн хабарника затримали правоохоронці.

Leave a Comment