Депутати Бердичівської райради просять міських колег розібратися із забрудненням річки Гнилоп’ять

Депутати Бердичівської районної ради звернулися до своїх колег у міській раді з проханням відновити роботу комунального підприємства з очищення стоків. Адже підприємства міста скидають неочищені стоки у річку Гнилоп’ять. Відповідне звернення оприлюднили на сайті райради.

«Ми, депутати Бердичівської районної ради від імені жителів району, звертаємо Вашу увагу на тривалі порушення екологічного та водного законодавства суб’єктами, розташованими в місті Бердичів, які скидають неочищені стоки у водні об’єкти, що призводить до забруднення земель Скраглівської,  Райківської, Швайківської та Слободищенської сільських та Гришковецької селищних рад», – йдеться у документі.

За словами авторів звернення, за даним фактом зареєстроване кримінальне провадження у Бердичівському відділі Національної поліції України. Обласна  рада звернулася до генпрокурора із проханням взяти розслідування цього факту на особистий контроль.

Питання забруднення Гнилоп’яті депутати Бердичівської міської ради розглянуть на найближчій сесії. Відповідний проект рішення вже розмістили на сайті мерії. Згідно із ним, міська та районна ради мають розробити спільно план заходів з метою покращення екологічної ситуації в прибережній смузі річки Гнилоп’ять.

Нагадаємо, що жителі мікрорайону «Паперова фабрика» у Житомирі кажуть, що «опинилися у зоні екологічного лиха». Обласна рада минулого рока витратила майже 18 млн грн на покращення екологічного стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *