Депутати фракції «Сила і Честь» занепокоєні підвищенням цін на вивіз рідких відходів

Депутати фракції «Сила і Честь» у Житомирській міській раді занепокоєні ситуацією щодо встановлення завищеної ціни на вивіз рідких відходів з приватного сектору м. Житомира. Про це йдеться у офіційній заяві політичної сили, яка надійшла на адресу «Вголос.Zt».

«З 1 травня, внаслідок підвищення ціни КП «Житомирводоканал» на прийняття фекальних стоків на каналізаційно-насосні станції міста з 15 грн/м3 до 45 грн/м3, приватні виконавці асенізаційних послуг (їх в Житомирі біля 30) підняли ціну на викачку та вивіз рідких відходів майже в 2 рази! Було 300-350 грн, а стало 600 грн і більше!», – йдеться у документі.

Депутати від «СіЧ» вважають це не тільки безпідставним та необґрунтованим дійством, але вбачають у цьому корпоративну змову виконавців згаданих послуг.

«Жителі приватного сектору Житомира — далеко не багаті люди, які навряд можуть собі дозволити сплатити майже вдвічі більшу ціну за окрему послугу. Це може призвести до того, що люди почнуть насосами вночі викачувати фекалії на дороги, в канави, в зливову каналізацію, яка йде просто в річку», – вважають автори заяви.

Довідково: мешканець багатоповерхівки сплачує за водовідведення (каналізацію) біля 60 грн.(орієнтовно за 4 куб метри на місяць). Якщо 3-4 людини – це 200-250 грн. У приватному секторі, де яма на 2-3 куб. метрів і 3-4 людини, виходить одразу вже мінімум 600 грн.

Виконавча влада відсторонилася від контролю та узгодження ціни на виконання цієї комунальної послуги, а мешканці приватного сектору змушені віддавати вдвоє-втроє більше, ніж споживачі централізованої каналізації.

За попередніми розрахунками ціна згаданої послуги мала піднятися не більше ніж на 100-120 грн. Але точно не майже в два рази!

Депутати «Сили і Честі» найближчим часом звернуться до виконавчих органів міської ради та антимонопольного комітету із вимогою притягнути до відповідальності всіх осіб, які причетні до змови щодо встановлення ціни на рідких відходів у Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *