Михайлівський собор відремонтують на понад 850 тисяч

Свято-Михайлівський собор Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної церкви відремонтують за 875 тис. 358 грн. Відповідний проєкт рішення сесії обласної ради оприлюднили на сайті облради.

«Надати згоду релігійній організації «Релігійна громада Свято-Михайлівського кафедрального собору Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної церкви (Православної церкви України) м. Житомир Житомирська область» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 1511,9 кв. м, що перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 12», – йдеться у документі.

Згідно із кошторисною документацією, поліпшення собору відбуватимуться на граничну суму 875 тис. 358 грн. Це складає 50,6% від ринкової вартості майна.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міськради передав краєзнавчому музею хрест Хрестовоздвиженської церкви. Попри карантин та загрозу інфікуватися житомиряни пішли до церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *