Депутати хочуть орендувати офіси для своїх партій за одну гривню

Депутати хочуть орендувати офіси для своїх партій за одну гривню

Але рішення приймуть на наступній сесії.

Пільгову оренду офісів за одну гривню для роботи зі своїми виборцями хотіли отримати політичні партії, які представлені у Житомирській міській раді. Про це йшла мова на черговому засіданні сесії 13 жовтня. Авторами цієї ініціативи виступили депутати Блоку Петра Порошенка.

Думки депутатів з цього приводу розділилися. Основним каменем спотикання стало формулювання “для партій, які представлені у міській раді”. Бо у фракціях мерії чимало представників різних політичних сил. Так, до фракції БПП “Солідарність” увійшов “Демальянс”, до фракції ВО “Батьківщина” – “Громадянська позиція”. Чимало дискусій викликало серед депутатів, хто саме — фракції чи партії отримають можливість орендувати комунальні приміщення по одній гривні.

Розглянули обранці і інший варіант: 3% від нормативно-грошової оцінки. Однак така норма, як зазначив директор КП “Агенція з управління майном Житомирської міської ради” Валерій Матвеюк, прописана у положенні про оренду тільки для громадських організацій.

Остаточне рішення щодо того, скільки ж політичні партії міста мають платити громаді Житомира за орендовані приміщення, так і не прийняли. Пообіцяли повернутися до цього питання на наступній сесії.

Нагадаємо, що у Радомишлі міська рада продає землю члену виконкому по 17 грн. за квадратний метр. Міська рада Житомира хоче віддати в оренду комунальне приміщення депутату Олександру Раковичу за умови сплати ним боргу ліквідованого комунального підприємства.

Leave a Comment