Депутати Корольовської райради Житомира звернулися до голів партій через повноваження

Депутати Корольовської райради Житомира звернулися до голів партій через повноваження

Просять вплинути на своїх однопартійців.

Депутати Корольовської районної ради Житомира звернулися до лідерів партій, представлених у органі місцевого самоврядування з проханням вплинути на своїх однопартійців з приводу позиції по зменшенню повноважень райрад у Житомирі щодо соціального захисту містян. Відповідний документ є у розпорядженні «Вголос.Zt». Ініціаторами звернення виступили депутати фракцій «УКРОП» та «Батьківщина» у Корольовській районній раді.

За словами авторів звернення, депутати різних політичних сил, які підтримали під час голосування у Корольовській райраді обмеження повноважень, посилаються на позицію партій, які вони представляють.

«Союзниками міського голови у знищенні районних рад міста Житомира є депутати Радикальної партії, «Опозиційного блоку», «Свободи», «Самопомочі» та Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Вказані партії на виборах до місцевих рад декларували, що їхні депутати в Житомирській міській раді та в районних радах міста Житомира будуть автономними суб’єктами, які відстоюватимуть інтереси житомирян. Натомість, депутати підкорилися міському голові, який є представником БПП, та в один голос разом із міським головою наполягають на знищенні Корольовської та Богунської районних рад міста Житомира.», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що 10 січня сесія Корольовської райради не відбулася через відсутність кворуму. Перед цим депутати райради вирішили зважити всі «за» і «проти» і не голосували за зменшення повноважень.

Leave a Comment