«Дякуємо, що прийшли»: Корольовській райраді не вистачило кворуму для проведення сесії

«Дякуємо, що прийшли»: Корольовській райраді не вистачило кворуму для проведення сесії

На сесії мали вирішити долю управління соцзахисту.

Депутати Корольовської районної ради Житомира так і не спромоглися під час сесії 10 січня вирішити долю управління праці та соціального захисту. Для проведення сесії, присвяченої цьому питанню, забракло кворуму. Для повноважного засідання не вистачило присутності одного депутата.

За словами депутатів, з цього питання їх збирають вже вп’яте. І весь час вони не можуть визначитися із долею свого підрозділу. Присутніх на засіданні перераховували кілька разів. Однак усі спроби залишилися марними. Замість 19 необхідних для кворуму депутатів у сесійній залі виявилося лише 18. Більшість із них категорично відмовилися брати участь у засіданні і залишили залу ще до початку.

Голова Корольовської районної ради Олег Соя подякував депутатам, які прийшли на сесію.

«Свята ще тривають. Тож дякую вам, що ви прийшли на засідання. Поки будемо працювати комісійно. Дату наступної сесії повідомимо вам додатково», – сказав голова райради.

Нагадаємо, що у грудні Житомирська міська рада вирішила забрати повноваження районних у місті рад щодо соціального захисту. Богунська районна рада погодилася, Корольовська — ні. Перед Новим роком депутати Корольовської райради проігнорували сесію щодо цього питання. Заступник міського голови Матвій Хренов запевнив, що якщо депутати не передадуть повноважень райради — управління праці та соціального захисту Корольовки працюватиме у старому форматі.

Leave a Comment