Депутати Новограда чекають одужання мера, щоб відправити його у відставку

Депутати Новоград-Волинської міської ради чекають одужання мера Віктора Весельського, щоб достроково припинити його повноваження. Про це йдеться у протоколі сесії міськради від 5 вересня, оприлюдненому на сайті мерії.

Раптова хвороба мера Новограда дивним чином співпала із оприлюдненням на сайті мерії проєкту рішення про дострокове припинення його повноважень. Це трапилося напередодні сесії, 4 вересня. Того ж дня на сайті з’явилося розпорядження Весельського про його «листок непрацездатності» і виконання обов’язків його заступницею, Оксаною Гвозденко.

Сесія Новоград-Волинської міської ради відтермінувала відставку мера. Її депутатам довелося розбити на два пленарні засідання. Через хворобу міського голови другу частину, в порядок денний якої включили і питання дострокового припинення повноважень, перенесли на невідомий термін. Її проведуть, коли Весельський вийде з лікарняного. Саме тоді він має прозвітувати про свою діяльність і отримати вотум недовіри від депутатського корпусу через незадовільний стан справ у сфері житлово-комунального господарства. Останній став причиною для відставки мера, згідно із проєктом рішення сесії.

Нагадаємо, що міського голову Новоград-Волинського знову намагатимуться зняти з посади. У Новограді може обвалитися фортеця, тому що містяни справляють потреби під її стінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *