Депутати облради нардепові Павленку: «Не перекладайте з хворої голови на здорову»

Депутати облради нардепові Павленку: «Не перекладайте з хворої голови на здорову»

Облрада відреагувала на критику депутата Верховної Ради.

Депутати Житомирської обласної ради відреагували на критику депутатом Верховної Ради Юрія Павленка. У своєму виступі під час пленарного засідання нардеп звинуватив обласну раду у ліквідації інтернатних закладів області.

Депутати обласної ради, в свою чергу, заявили, що рішення про так звану деінституалізацію інтернатних закладів прийняла в тому числі і Верховна Рада України. Тому порадили Павленку «не перекладати з хворої голови на здорову».

«До вас, як до депутата нинішнього скликання, минулого скликання питання: якого біса ви досі не скасували медичну реформу? Карантин, коронавірус, ми просили: відтермінуйте його, звернення робили до Верховної Ради», ‒ заявив голова облради Володимир Ширма.

За його словами, обласна рада і облдержадміністрація щодня має вирішувати питання забезпечення зарплати медичним працівникам. Адже державний та обласний бюджет не виконується і потерпає від карантину.

«Вони (медики — ред.) поки до Києва доберуться, вони швидше сюди прийдуть. І ми щодня ці питання вирішуємо разом із облдержадміністрацією», ‒ додав Ширма.

Нагадаємо, що нардеп Герасименко за депутатську каденція придбав земельну ділянку та отримав понад півмільйона зарплати. Екс-нардеп Ревега продовжує без тендеру отримувати підряди на ремонт доріг.

Leave a Comment