Голова бюджетної комісії Житомирської міськради Мойсеєв визнав, що за нього голосував колега

Голова бюджетної комісії Житомирської міськради Мойсеєв визнав, що за нього голосував колега

Сказав, що мав терміново вийти.

Голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Юрій Мойсеєв визнав, що під час першого пленарного засідання 68-ї сесії Житомирської міської ради його карткою голосував колега Олександр Черняхович. Про це він заявив під час другого пленарного засідання.

«Мені потрібно було терміново вийти і я попросив свого колегу Олександра Черняховича за питання затвердження результатів голосування за проєкти громадського бюджету», ‒ заявив Мойсеєв.

Слова депутата підтвердив і його колега. Черняхович також заявив, що готовий скласти депутатський мандат щойно це зробить перший депутат Верховної Ради.

Водночас депутати запропонували своїм колегам розглянути це питання на засіданні постійної комісії з питань регламенту. Разом із тим, вони переголосували питання щодо затвердження результатів голосування за проєкт громадського бюджету.

Нагадаємо, що протягом року голова постійної депутатської комісії з питань бюджету заробив трохи більше 300 тис. грн. Правоохоронці провели обшуки у начальника управління капітального будівництва та кабінеті радника міського голови Черняховича.

Leave a Comment