Депутати облради попросять парламент повернути повноваження у сфері надрокористування

Депутати облради попросять парламент повернути повноваження у сфері надрокористування

Проголосують звернення.

Депутати Житомирської обласної ради проситимуть Верховну Раду України та Кабінет міністрів повернути їм повноваження у сфері надрокористування. Проєкт відповідного звернення оприлюднили на сайті облради.

«Незважаючи на задекларований на рівні держави курс на децентралізацію, посилення ролі та відповідальності громад за стан соціально-економічного розвитку, останні зміни у Кодексі України про надра, значно звужено повноваження органів місцевого самоврядування у сфері надрокористування», – вважають розробники звернення.

На їхню думку, звуження повноважень місцевих рад щодо користування надрами обмежує права місцевих депутатів стосовно захисту інтересів територіальних громад.

Депутати просять Верховну Раду України внести зміни до законодавства і повернути обласним радам повноваження розпоряджатися надрами на ввіреній їм території.

Нагадаємо, що «Сила і Честь» у Житомирських міській та районній радах підтримала звернення підприємців щодо спрощеної системи оподаткування. Депутати облради знову звернулися до органів центральної влади щодо ситуації із річками Случ і Хомора.

Leave a Comment