«Сила і Честь» у Житомирській міській та районній радах підтримала звернення підприємців

Члени фракцій «Сила і Честь» у Житомирській міській та районній радах одноголосно підтримали звернення підприємців до вищих органів влади щодо спрощеної системи оподаткування.

Представники малого та середнього бізнесу звернулися під час чергової сесії Житомирської міської та позачергової сесії Житомирської районної рад до депутатів із проханням відстояти інтереси мікробізнесу.

Так, підприємці закликали місцевих депутатів звернутися до Верховної Ради України із проханням запровадити мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу до завершення карантинних заходів. Окрім цього, підприємці просять не вводити в дію карантинні обмеження роботи підприємців з 8 по 24 січня. Окремий пункт звернення «присвятили» правоохоронцям. ФОПи просять силовиків не застосовувати фізичну силу до учасників мирних протестів та акцій, які відстоюють свої права на бізнес.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада звернулася до Кабінету Міністрів через центральну міську лікарню №2. Житомирські депутати звернулися до міністерства освіти через карантин у школах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *