Депутати облради проситимуть не ліквідовувати адресну доставку пенсій

Депутати облради проситимуть не ліквідовувати адресну доставку пенсій

Звернуться до президента та парламенту.

Депутати Житомирської обласної ради звернуться до Президента України та Верховної Ради з проханням не ліквідовувати адресну доставку пенсій на селі. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сесії облради.

«Виходячи з тексту постанови № 277, адресна доставка пенсій та інших соціальних виплат залишається тільки для наступних категорій громадян:
– люди з інвалідністю І групи;
– особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії нездатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
– особи, які досягли 80-річного віку;
– одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд», ‒ йдеться у зверненні.

На думку авторів документу, скасування адресної доставки пенсій знищить поштові відділення на селі. Окрім цього, переконані депутати, на сьогодні у селах практично відсутні банкомати та банківські відділення. Тож це може спричинити соціальну напругу.

Нагадаємо, що депутати Житомирської обласної ради звернулися до львівських колег через сміття. У жовтні 2020 року депутати облради ще раз звернулися до парламенту та уряду щодо річок Случ і Хомора.

Leave a Comment