Депутати Житомирської облради звернуться до львівських колег через сміття

Депутати Житомирської обласної ради звернуться до своїх львівських колег із проханням не вивозити і не скидати сміття на території Житомирщини. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

«20-21 березня 2021 року жителями села Будичани Житомирського району (колишній Чуднівський район) Житомирської області на території непрацюючого цегляного заводу було виявлено стихійне звалище побутових та інших відходів. При візуальному огляді серед сміття також було знайдено і медичні відходи – одноразові халати, маски, рукавички, а також упаковки від таблеток та медичних препаратів. Серед іншого сміття знаходилися квитанції з міста Львова», – йдеться у документі.

За словами авторів звернення, знахідки є специфічними і можуть бути пов’чзані із захворюванням на COVID-19. Тож вони просять депутатів Львівських облради та облдержадміністрації провести перевірку комунальних медичних закладів Львівщини на предмет укладання лікарнями угод на утилізацію сміття.

Нагадаємо, що востаннє фуру із львівським сміттям затримали на Житомирщині у серпні 2020 року. На Коростенщині у червні 2020 року виявили аж три вантажівки із львівським сміттям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *