Депутати облради призначили директорів чотирьох комунальних закладів

Депутати облради призначили директорів чотирьох комунальних закладів

Цікаво, що троє з них – були в.о.

У ході сесії обласної ради 17 вересня депутатський корпус призначив керівників комунальних закладів галузі спорту та культури. Про це повідомила пресслужба обласної ради.

“Зокрема, на 3 роки з 17 вересня призначено Дмитра Дзензелюка на посаду директора «Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві». Також починається відлік роботи нових директорів трьох комунальних закладів сфери культури, яких призначено на 5 років. Директором комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» стала Ольга Хмельницька, посаду директора комунальної установи «Житомирський обласний центр народної творчості» обійматиме Альона Сердечна, а комунальною установою «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» керуватиме Василь Кравчук”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, директорами трьох комунальних закладів в облраді хотіли призначити теперішніх в.о. Директора вечірньої школи не змогли обрати, бо претендентки набрали низькі бали. Конкурс на посаду директора школи №7 виграв вчитель, випередивши замдиректора та викладача з університету.

Leave a Comment