Депутати облради заборонили жителям області слухати російськомовні пісні

Депутати облради заборонили жителям області слухати російськомовні пісні

Проголосували 39 депутатів.

Депутати Житомирської обласної ради заборонили використовувати російськомовний культурний продукт на території області. Таке рішення прийняли на сесії 25 жовтня: “за” проголосували 39 із 57 присутніх у залі депутатів. Мораторій хочуть запровадити до закінчення війни.

«Дане рішення приймається не на весь час. Лише до закінчення окупації України. У своїх заявах Путін стверджує, що там, де російська мова, там «русскій мір». Тож давайте позбавимо його цього «міра», — сказав один із ініціаторів проекту рішення.

До слова, на території Львівської області встановили заборону на публічне використання російськомовного культурного продукту на початку вересня. Як зазначається в проекті рішення, обмеження на заборону використання російськомовних пісень, фільмів та іншого російськомовного продукту діятиме на Львівщині до припинення окупації українських територій. А от міська рада Дніпра не заборонятиме пісень, які виконують прихильники агресії Росії щодо України, бо не воює з книжками чи музикою. Про це на сторінці у Facebook написав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Нагадаємо, облрада хоче заборонити публічно використовувати російськомовну культуру.  Депутати облради просять парламент подолати вето Порошенка на заборону контрабанди лісу.

Leave a Comment