Депутати облради звернуться до НКРЕКП щодо тарифу на транспортування газу

Депутати облради звернуться до НКРЕКП щодо тарифу на транспортування газу

Проситимуть перевірити економічну доцільність.

Депутати Житомирської обласної ради звернуться до національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо тарифу на транспортування природного газу ПАТ «Житомиргаз». Про намір підняти ціну в 2,5 раза облгаз заявив напередодні.

«Керівництво АТ «Житомиргаз» анонсувало про намір підвищити тарифи на транспортування природного газу для населення у 2,5 рази та спробувало провести у закритому режимі громадські слухання з цього питання.

Все це викликало обурення громади області. Тим більше, що під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося в місті Києві під головуванням Президента України Володимира Зеленського, було підписано Меморандум про непідвищення рівня тарифів», йдеться у проєкті звернення, опублікованому на сайті Житомирської обласної ради.

Депутати проситимуть Раду національної безпеки та оборони також перевірити, чи не загрожують такі ініціативи монополістів національним інтересам України. Водночас із цим, обранці звертаються до членів профільної комісії Верховної Ради України із проханням перевірити економічну доцільність такого кроку газівників.

Нагадаємо, що житомиряни та жителі області пікетували будівлю «Житомиргазу» через намір підняти вартість транспортування газу. «Сила І Честь» у Житомирській міській раді ініціювала звернення до Кабміну щодо вартості газу.

Leave a Comment