«Сила І Честь» у Житомирській міськраді ініціювала звернення до Кабміну щодо вартості газу

«Сила І Честь» у Житомирській міськраді ініціювала звернення до Кабміну щодо вартості газу

Для дахових котелень.

За ініціативи фракції політичної партії «Сила І Честь» у Житомирській міській раді депутати звернулися до Кабміну та Президента України щодо перегляду лімітів на газ для дахових котелень об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Звернення під час сесії 23 вересня одноголосно підтримали всі присутні депутати.

«До нашої фракції надійшло колективне звернення жителів багатоквартирних будинків, які мають котельні на дахах будинків. На сьогодні вони змушені купувати газ для обігріву по цінах як для промислових споживачів. А це десятки тисяч гривень, які ляжуть на плечі жителів таких будинків», ‒ зазначила під час свого виступу голова фракції «Сила І Честь» Любов Цимбалюк.

У зверненні, підготовленому фракцією, йдеться про те, що ліміти газу, виділені для споживання такими котельнями, є необ’єктивними і не відповідають реальним обсягам.

За словами Любові Цимбалюк, фракція політичної партії «Сила І Честь» сподівається, що Кабінет Міністрів України і Президент України оперативно відреагують на звернення депутатів. Адже опалювальний сезон розпочнеться невдовзі, а затягування вирішення питання не тільки посилить соціальну напругу, а ще й ляже чималим борговим тягарем на плечі житомирян.

Нагадаємо, що фракція «Сила І Честь» у Житомирській обласній раді звернулася до Кабміну щодо передачі газових мереж у комунальну власність. Фракція «Сила І Честь» у Житомирській міській раді вважає необґрунтованим підвищення тарифу на вивезення сміття.

Leave a Comment