Депутати виділили кошти на продовження реконструкції тротуарів у центрі Житомира

Депутати виділили кошти на продовження реконструкції тротуарів у центрі Житомира

Адреси.

Депутати міської ради виділили кошти на продовження реконструкції тротуарів у центрі Житомира. Відповідні зміни у ході засідання сесії 21 квітня внесли до міської цільової програми «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності м. Житомира на 2018-2020 роки».

«Зокрема, у бюджеті громади «заклали» 4 059,81 тис. грн на капітальний ремонт тротуарів по вул. Небесної Сотні ( вул. Київська – вул. Небесної Сотні, буд.15, праворуч; вул. Небесної Сотні, буд. 15 – вул. Лятошинського, праворуч). А капітальний ремонт тротуарів і скверів по вул. Бердичівській, вул. Київській, вул. Театральній (від майдану Соборного до вул. Старий бульвар, від майдану Соборного до вул. Небесної Сотні, від вул. Великої Бердичівської до майдану Перемоги) в тому числі виготовлення ПКД (коригування) вартуватиме 1 728,62 тис грн», – уточнили у прес-службі міської ради.

Нагадаємо, у Житомирі оголосили тендер на реконструкцію Магістрату, що на Замковій горі. Житомиряни скаржаться, що пересуватися тротуарами міста небезпечно. 

Leave a Comment