Депутати вимагають від правоохоронців відзвітувати про хід розслідування пожежі на сміттєзвалищі

Депутати вимагають від правоохоронців відзвітувати про хід розслідування пожежі на сміттєзвалищі

Керівника міської поліції хочуть заслухати на сесії.

Депутат Житомирської міської ради Сергій Колесник запропонував під час сесії 4 квітня заслухати на наступній сесії керівника міської Нацполіції стосовно оперативних дій, які проводилися у ході розслідування пожежі на полігоні твердих побутових відходів у Житомирі. Депутати підтримали пропозицію свого колеги.

За словами Сергія Колесника, підпал, який стався 3 квітня, не одиничний. Уже була спроба підпалу 10 березня.

«На полігоні є два вразливі місця, де висота схилу може досягати до 80 градусів, що досить зручно. Була підтягнута сидушка від трактора, а далі облити чимось і дуже добре палає. Люди добре знають і не палять, де свіже побутове сміття. Вчорашній підпал відбувся не на сьогоднішніх задіяних полігонах. Свіже сміття не горить, а тільки тліє. 10-го числа ми написали звернення (до поліції, – ред.), знову ж кажу, дайте мені оцінку. Відповіді не отримав», – сказав депутат.

За словами Сергія Колесника, до правоохоронців зверталися неодноразово, але відповіді так і не отримали.

Нагадаємо, на полігоні твердих побутових відходів у Житомирі 3 квітня ввечері сталася пожежа, яка охопила площу близько 20 соток. Були версії, що це підпал. Поліція закликає не робити передчасних заяв щодо причин пожежі на сміттєзвалищі.

Leave a Comment