Депутати, які взяли у житомирянки хабар за земельну ділянку, сядуть у в’язницю

Депутати, які взяли у житомирянки хабар за земельну ділянку, сядуть у в’язницю

Один – на 8 років, інший – на 7 років 6 місяців.

На Житомирщині двох депутатів селищної ради за одержання неправомірної вигоди засудили до позбавлення волі. Про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

“Судовим слідством доведено, що депутати селищної ради, один з них – голова профільної депутатської комісії, вимагали та одержали неправомірну вигоду на суму 80 тис. грн за сприяння у позитивному розгляді заяви про виділення земельної ділянки на засіданні очолюваної ним комісії та у подальшому – у прийнятті селищною радою рішень про надання дозволу на виготовлення проектної документації та передачу у власність цієї земельної ділянки жительці міста Житомира.

До того ж, із обумовленої суми першу частину – 40 тис. грн – мали відразу передати за позитивний розгляд заяви на засіданні земельної комісії, решту – після остаточного прийняття рішення”, – йдеться у повідомленні.

Прокуратурою Житомирської області підтримано публічне обвинувачення у справі стосовно двох депутатів селищної ради, обвинувачених в одержанні неправомірної вигоди на суму 80 тис. грн. Вироком Житомирського районного суду від 11.08.2020 обох осіб визнали винними у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України та одному з них – голові депутатської комісії – призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі, іншому – 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Також застосовано конфіскацію належного їм майна з позбавленням права обіймати виборні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування та посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності строком на 3 роки.

Наразі вирок суду не набув законної сили.

Нагадаємо, депутата Оліївської сільради зобов’язали повернути незаконно отриману матеріальну допомогу. Оштрафували депутата, який голосував за виділення своєму сину земельної ділянки.

Leave a Comment