Оштрафували депутата, який голосував за виділення своєму сину земельної ділянки

Оштрафували депутата, який голосував за виділення своєму сину земельної ділянки

Конфлікт інтересів.

У Баранівському районі депутат селищної ради проголосував за виділення своєму сину земельної ділянки, не повідомивши сесію про конфлікт інтересів – за що оштрафований на 3400 грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом адміністративних протоколів щодо скоєння депутатом селищної ради Баранівського району правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Постановою Баранівського районного суду депутата селищної ради визнано винним у скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн”, – йдеться у повідомленні.

Йдеться про те, що депутат однієї із селищних рад Баранівського району у листопаді 2019 року брав участь у голосуванні щодо затвердження рішення про надання своєму сину дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, не повідомивши присутніх на сесії депутатів про реальний конфлікт інтересів.

Такими діями депутат порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Під час розгляду адміністративних протоколів судом застосовано до порушника адміністративне покарання у виді штрафу.

Нагадаємо, головний лікар преміювала доньку та купувала у неї товари за кошти закладу. Фірми дружини міського голови Олевська заробляють мільйони з бюджету міста.

Leave a Comment