Депутати Житомирщини просять Порошенка заздалегідь повідомляти про свої візити

Депутати «Батьківщини», Радикальної партії та «Свободи» всіх рівнів звернулися до глави Адміністрації Президента, голови Житомирської ОДА та начальника УСБУ. Вони вимагають завчасно повідомляти про планові візити Петра Порошенка на Житомирщину. Про це йдеться у зверненні, яке опинилося у розпорядженні редакції «Вголос.Zt».

«Ми, депутати Житомирської обласної, міської, районних, селищних та сільських рад, а також депутати об’єднаних територіальних громад, звертаємося до Вас із вимогою завчасно повідомляти про чергові візити Президента України Петра Порошенка на територію області та обласного центру. Зокрема, просимо інформувати депутатів (незалежно від політичної приналежності) про дату, місце та час зустрічей Президента України із населенням області», – йдеться у документі.

Ініціатори звернення також нагадують адресатам, що вони виступають рупором народу, який є першоджерелом влади та носієм суверенітету. Під час зустрічей із Президентом України, обранці хочуть «поставити президенту питання, які найбільше турбують виборців. Крім того, планують запропонувати Порошенку своє бачення вирішення озвучених проблем.

Нагадаємо, що позачергова сесія Житомирської міської ради проголосувала за звернення до центральної влади щодо ціни на газ. Житомирська міська рада звернулася до Путіна з вимогою звільнити ув’язнених українських моряків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *