Позачергова сесія Житомирської міськради таки проголосувала за звернення по газу

Позачергова сесія Житомирської міськради таки проголосувала за звернення по газу

Підтримала більшість.

Депутати Житомирської міської ради таки проголосували за спільне звернення до уряду, парламенту та президента щодо зменшення ціни на газ. Це відбулося під час другого пленарного засідання позачергової сесії 8 листопада.

Попри те, що 25 депутатів підготували відповідне звернення до Президента України, до порядку денного включили зовсім інше. Його адресатами є прем’єр-міністр та депутати Верховної Ради. На думку директора юридичного департаменту Житомирської міської ради Євгена Черниша.

«Президент може заветувати постанову уряду лише в тому випадку, якщо воно не відповідає Конституції України», — зазначив Черниш.

Однак голова фракції «Батьківщина» Любов Цимбалюк запропонувала також звернутися до президента.

«Додатково хочу запропонувати звернутися до парламенту із вимогою ввести мораторій на підняття ціни на газ. Тому що куди вже вище», — заявила Цимбалюк.

Депутати підтримали її ініціативу більшістю голосів.

Нагадаємо, мерія спростувала інформацію про можливе відключення котелень міста Житомира від газу. У Житомирі зростуть тарифи на опалення та гарячу воду. Депутати Новоград-Волинської райради попросили Київ не підвищувати ціни на газ для населення.

Leave a Comment