Депутати Житомирської міськради проситимуть у Кабміна гроші на шкільні олімпіади

Депутати Житомирської міськради проситимуть у Кабміна гроші на шкільні олімпіади

Через брак коштів потерпають обдаровані діти.

Депутати Житомирської міської ради на найближчій сесії звернуться до Кабінету міністрів України із проханням виділити кошти на Всеукраїнські олімпіади. Відповідний проект рішення розміщено на сайті органу місцевого самоврядування.

«У 2016-2017 навчальному році  зменшилась квота учасників ІV етапу Всеукраїнських олімпіад за рахунок учнів 8-10-х класів, а саме: у зв’язку із скороченням державного фінансування Міністерством освіти і науки внесено зміни до власного наказу про проведення предметних олімпіад школярів, що призвело до скорочення окремих предметів, з яких проводяться олімпіади для учнів 8-9-х класів, та скорочення з більшості предметів – для учнів 10-х класів.

У 2016-2017 навчальному році для учнів 11-х класів були проведені олімпіади з 19 дисциплін (проти 26 дисциплін у 2014-2015 н.р.), для учнів 10-х класів – лише з 9, а для учнів 8-9-х класів перелік предметів був скорочений до одного предмета (українська мова)», – йдеться у документі.

Тож депутати просять Кабінет міністрів України передбачити у бюджеті на 2018 рік достатню кількість коштів для забезпечення проведення Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін.

Нагадаємо, що з бюджету Житомира обдаровані діти отримуватимуть 25 тис. грн. Учні та танцівники «Сонечка» отримали стипендії від Сергія Сухомлина.

Leave a Comment