Депутати Житомирської міськради скасували містобудівні умови по АЗС на проспекту Незалежності

Депутати Житомирської міськради скасували містобудівні умови по АЗС на проспекту Незалежності

Запропонували іншу ділянку.

Депутати Житомирської міської ради скасували містобудівні умови автозаправці UPG, яка будується на проспекті Незалежності. Підставою для цього стала підозра в тому, що документи про громадські обговорення, запропоновані забудовником, можуть бути фіктивними.

Про те, що протоколи громадських слухань можуть бути підроблені, говорили депутати під час сесії. Про те, що подібні звернення надходили від жителів мікрорайону міськмолзаводу (проспект Незалежності) заявила депутат міської ради Любов Цимбалюк. А депутат Владислав Пучич сказав, що у протоколі слухань зазначене його прізвище. Хоча він не брав участі у громадських слуханнях з даного приводу.

Тож, як наслідок, депутати міськради дали 23 голоси «за» скасування містобудівних умов заправці. Додатково також проголосували за звернення до забудовника із пропозицією дати йому рівноцінну ділянку для спорудження АЗС. Це підтримали 22 депутати.

Нагадаємо, що запропонувати іншу земельну ділянку під заправку у Житомирі замість проспекту Незалежності вирішили на погоджувальній раді. На звернення житомирян щодо будівництва АЗС у мерії відреагували лише через місяць.

Leave a Comment