Депутати Житомирської міськради визнали незадовільною роботу муніципальної інспекції

Депутати Житомирської міськради визнали незадовільною роботу муніципальної інспекції

Через стихійну торгівлю.

Депутати Житомирської міської ради визнали незадовільною роботу муніципальної інспекції. За це під час позачергової сесії 16 липня проголосували 27 із 35 присутніх на засіданні депутатів. 

За словами депутата Житомирської міської ради Олени Розенблат, на сьогодні у місті торгують не тільки з землі в одиничному порядку, а здійснюють продаж навіть з бусів та автомобілів.

На думку депутата Любові Цимбалюк, ця проблема у Житомирі існувала давно. Однак такого безладу, як нині, ніколи не було.

«Навіть коли цим питанням опікувалася інспекція з благоустрою, було більше порядку. У нас є рішення сесії відповідне попереднього скликання. Це в тому числі особиста відповідальність міського голови. Відповіді, які приходять на звернення депутатів і громадян, це переважно відписки. Не може в нашому місті тривати так, як триває», – сказала Цимбалюк.

У свою чергу начальник муніципальної інспекції Віктор Грибук відкидає звинувачення на свою адресу. Він запевняє, що інспектори постійно складають протоколи про адміністративні правопорушення. Однак люди продовжують торгувати.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року Житомирська міська рада дозволила муніципальній інспекції штрафувати громадян за порушення благоустрою. У червні 2021 року інспекція почала штрафувати житомирян за порушення правил паркування.

 

Leave a Comment