Перший міський голова Житомира часів незалежної України отримав відзнаку «За заслуги»

Перший міський голова Житомира часів незалежної України отримав відзнаку «За заслуги»

І ступеня.

Депутати Житомирської міської ради нагородили першого міського голову Житомира часів незалежної України Віталія Мельничука відзнакою «За заслуги перед містом Житомир І ступеня». Таке рішення прийняли на позачерговій сесії 16 липня.

«Віталій Мельничук очолював місто у буремних 1990-1992 роках. Якраз за його керівництва було піднято синьо-жовтий прапор на міській ратуші. Він підтримує зв’язок із містом, постійно приїздить, цікавиться життям Житомира. У 1990 році він одночасно отримав депутатський мандат у парламенті та став міським головою. Однак відмовився від депутатства і очолив Житомир», – розповіла керуюча справами виконкому Ольга Пашко.

Міський голова Сергій Сухомлин додав, що це перша відзнака, яку Віталій Мельничук отримує від міста. До цього його заслуги перед Житомиром не були відзначені ніяким чином.

Нагадаємо, що 11 червня Житомир відзначив 31 річницю підняття синьо-жовтого прапора над міською радою. У грудні 2020 року відзнаку «За заслуги перед Житомиром» отримав начальник управління комунального господарства міськради Олександр Марцун.

Leave a Comment