Депутати Житомирської міськради зберуться на позачергову сесію через газ

Депутати Житомирської міської ради зберуться на позачергове засідання 4 листопада. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії. Причина — потреба у прийнятті звернення до НКРЕКП щодо підвищення «Житомиргазом» тарифу на транспортування газу.

Окрім власне звернення на порядок денний позачергової сесії вже традиційно винесли ще більше десятка інших питань. Навряд чи вони вимагають термінового вирішення, однак… Всього у затвердженому розпорядженням переліку питань до розгляду їх аж 13.

Так, розглядатимуть депутати зміни до статутів комунальних підприємств та вноситимуть зміни до бюджету та бюджетних програм. Зокрема, до програми соціального захисту, охорони здоров’я тощо.

На порядку денному позачергової сесії також звернення до Кабміну та Верховної Ради України щодо фінансування наукових ліцеїв.

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради збиралися на позачергову сесію 9 серпня. План святкування Дня Незалежності та Дня державного прапора розглядали на позачерговому виконкомі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *