У Житомирі «Сила і Честь» влаштувала весняну толоку

У Житомирі «Сила і Честь» влаштувала весняну толоку

Таку ж акцію провели по всіх регіонах.

Молодіжний актив, депутати обласної, міської та Житомирської районної рад політичної партії «Сила і Честь» 17 квітня влаштували весняну толоку, присвячену Дню довкілля.

Силами злагодженої команди було очищено від сміття та приведено до ладу зелену зону в мікрорайоні Паперової фабрики, яка знаходиться між картонним комбінатом та дитячим садочком.

«Сьогодні наша команда зібрала десятки величезних мішків сміття на території, де його просто не повинно бути. Всім щиро дякуємо, хто долучився до цієї потрібної справи. Знаєте, один англійський філософ сказав: «Не виховуйте дітей – виховуйте себе». От сьогодні, працюючи разом із дітьми, ми хотіли показати молодому поколінню, що природу потрібно берегти. Користуючись нагодою, хочемо нагадати й житомирянам, що чисто там, де не смітять. Завжди пам’ятайте це і порядок буде», – сказав депутат міської ради від партії «Сила і честь», учасник акції Іван Мартинчук.

Варто зауважити, що з метою поліпшення екологічної ситуації Молодіжний рух партії «Сила і честь» цього дня організував у всіх регіонах України заходи толоки.

Leave a Comment