Держаудитслужба виявила порушення у тендері на прозорий офіс у Богунській райраді

Держаудитслужба виявила порушення у тендері на прозорий офіс у Богунській райраді

По чотирьох пунктах.

Північний офіс Держаудитслужби виявив порушення у проведенні тендеру на будівництво «Прозорого офісу» у приміщенні Богунської районної ради Житомира. Згадані відомості служба оприлюднила на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Моніторинг згаданого тендеру Держаудитслужба почала ще 20 червня. Підставою для моніторингу стали «виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель». Наказ про це було розміщено на «ProZorro». Висновки оприлюднили 9 липня.

Згідно із оприлюдненою інформацією, Держаудитслужба виявили 4 порушення тендерного законодавства. Зокрема, вони стосувалися порушення законодавства в частині несвоєчасного оприлюднення інформації на веб-порталі Уповноваженого органу, складання тендерної документації та внесення змін до неї, складання форм документів у сфері публічних закупівель та не відміни замовником закупівлі.

Додатково аудитори повідомили, що організатором тендеру, управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради, може бути оскаржено висновки до 24 липня.

Нагадаємо, що тендер на реконструкцію частини приміщення Богунської райради під «Прозорий офіс» вартістю у понад 38 млн грн оголосили у кінці травня. Реконструкція «Прозорого офісу» у Корольовській райраді обійшлася у майже 37 млн грн.

Leave a Comment