Деякі депутати міської ради спрямовують бюджетні кошти на свої установи

Деякі депутати міської ради спрямовують бюджетні кошти на свої установи

Хто — на округ, хто — на власні потреби.

Куди витрачали кошти, виділені на забезпечення роботи на округах, депутати Житомирської міської ради — «Вголос.Zt» поцікавився у житомирській мерії. Переважна більшість обранців методично і цілеспрямовано «підтримували» своїми коштами свої ж підприємства та установи.

Так, головний лікар дитячої міської лікарні, депутат від БПП Володимир Башек левову частку своїх депутатських коштів витратив на свій медичний заклад та на поїздку житомирської делегації на міжнародний фестиваль чехів. Володимир Йосипович очолює спільноту цієї національної меншини у Житомирі.

Кандидат на посаду заступника міського голови і колега Башека по фракції Олександр Черняхович аж 59 тис. депутатських грошей витратив на придбання та встановлення дитячого майданчика. Примітно, що підприємство «Сталь-сервіс», керівником і співзасновником якого є депутат, займається в тому числі і виробництвом та монтажем металевих конструкцій. Так, у 2016 році управління освіти Житомирської міської ради перераховувало кошти згаданій фірмі саме на виготовлення та встановлення майданчиків.

За рахунок бюджетних підтримує свою установу також ще один депутат від БПП, директор територіального центру соціального обслуговування Анатолій Сахневич. Майже 100 тис. грн він спрямував на придбання комп’ютерної техніки, продуктів харчування та підлоги для центру.

Депутат фракції «Батьківщина», директор ЗОШ №10 Олександр Величко понад 18 тис. депутатських коштів витратив на поточний ремонт школи, меблі, устаткування та дерев’яний паркан.

Представник «Опозиційного блоку» Володимир Тичина 50 тис. грн щедро віддав на ВЖРЕП №4. В офіційному повідомленні йдеться «придбання матеріалів на комунальне підприємство ВЖРЕП-4». Однак у реєстрі юридичних осіб КВЖРЕП №4 значиться таким, що перебуває у стадії ліквідації. А існує два ПП «ВЖРЕП №4» і засновником та керівником обох є… Володимир Тичина.

Секретар міської ради Наталія Чиж майже всі витрачені кошти спрямувала на ЗОШ №12. Саме у цьому навчальному закладі вчиться син Наталії Михайлівні. Про це вона сама якось обмовилася на одній із постійних депутатських комісій.

Всі інші депутати найчастіше надавали допомогу школам та садочкам свого округу.

Нагадаємо, що житомирські депутати звернулися до Кабміну по гроші на шкільні олімпіади. «Житомирводоканал» перераховує гроші колишньому роботодавцю свого директора.

Leave a Comment