Деякі дільниці у Житомирі розпочали роботу із запізненням

Деякі дільниці у Житомирі розпочали роботу із запізненням

Через відсутність кабінок для голосування.

Частина дільниць Корольовського району Житомира відкрилася як мінімум на півгодини пізніше від встановленого законом часу. Про це «Вголос.Zt» повідомили читачі. Причина — відсутність кабінок для голосування.

На дільниці №181440, по вулиці Льва Толстого, 18 вже о 8:15 зібралося більше десятка людей. Члени виборчої комісії не впускали їх до приміщення для голосування. Пояснили тим, що тільки починають видавати бюлетені. Голосування на дільниці розпочалося близько 8:30.

«Вибори зірвані повністю. Людей пішло вже купа, а вони навіть не збираються працювати. У кожного є свої проблеми, якісь свої справи і люди розраховують на якийсь час. Я вважаю, що це йде зрив виборів тотальний», – обурюється виборець дільниці №181440 Наталія Горкуша.

У дільничній виборчій комісії просто розводять руками і зазначають, що проблема з кабінками для голосування є на всіх дільницях Корольовського району Житомира.

Із запізненням, повідомляють читачі «Вголос.Zt», відкрилася також дільниця №181406 по Київському шосе, 37.

Нагадаємо, що у поліції розповіли про порушення під час виборчої кампанії на Житомирщині. На деяких виборчих дільницях Житомира відсутні кабінки для голосування.

Leave a Comment