У Житомирі на деяких виборчих дільницях відсутні кабінки для голосування

У Житомирі на деяких виборчих дільницях відсутні кабінки для голосування

Виконавець робіт не встиг виготовити і поставити вчасно кабінки.

У Житомирі на двох дільничних виборчих комісіях, які знаходяться в мікрорайоні Польова, немає кабінок для голосування.  Про це повідомила на своєму сайті громадська мережа «ОПОРА».

“На дільниці № 181447, яка знаходиться в музичній залі в  дошкільному  навчальному закладі №66, одна ніби  кабінка у вигляді ширми з лялькового театру.

На дільниці №181448, яка знаходиться в спортивній залі садочку № 46 кабінки відсутні взагалі. Саме приміщення для голосування дуже маленьке. Як стало відомо ОПОРІ, така ситуація і на багатьох інших ДВК по місту”, – йдеться у повідомленні.

Голова житомирської ТВК Оксана Плис у коментарі ОПОРІ розповіла, що виконавець робіт не встиг виготовити і поставити вчасно кабінки.

“Ми не могли довго знайти виконавця, знайшли фізособу, вона старалася зробити і вночі робила, але в деяких місцях їм просто вночі не відкривали двері і вони не встигли, тому зараз виходимо з положення, як можемо. Ми по різному виходимо із ситуації: робимо так звану імітацію кабінки, щоб людина могла прийти і проголосувати. Постараємось установити їх якимось чином. Просто люди похворіли на коронавірус і ніхто не хотів цим займатись, а тим паче до 22 числа всі навчальні заклади не пускали нікого, хто за три дні візьметься робити”, – зазначила головка ТВК.

Нагадаємо,  на Житомирщині виборець подав в суд на ТВК і вимагає визнати незаконною постанову про утворення округів. У поліції розповіли про порушення під час виборчої кампанії.

Leave a Comment