Дім української культури знову приймає виставку. Цього разу військову

Дім української культури знову приймає виставку. Цього разу військову

Із військових предметів із зони АТО роблять арт-об’єкти.

У Житомирі 11 серпня об 11:00 год. відкриється виставка «Військово-польовий АРТ», ініціатором якої виступила Асоціація «Україна-Франція». Експозицію представлять у Домі української культури. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

VPA1

«Відвідувачі зможуть ознайомитися з тим, як на предмети, які мають суто військове походження – амуніція, обладнання, технічні засоби та засоби самозахисту, привезені із зони бойових дій на Донбасі, накладаються прояви українського народного мистецтва. Суть проекту – перетворити військові предмети із зони АТО на арт-об’єкти із національною символікою», – йдеться у повідомленні.

VPA2

Проект об’єднав понад 70 митців народного декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва із 22 областей України. У рамках виставки планується проведення майстер-класів, тренінгів, лекцій, індивідуальної терапії з бійцями – учасниками бойових дій, членами родин військовослужбовців, а також проведення арт-терапії з дітьми.

VPA4 VPA5

Нагадаємо, до Дня міста у Житомирі організують масштабну виставку, присвячену подіям в АТО. Експозицію розмістять у приміщенні ресторану «Смоленськ».

Автор фото: з сайту облдержадміністрації.

Leave a Comment