Стало відомо, як виглядатиме стадіон «Полісся» після реконструкції (ФОТО)

Стало відомо, як виглядатиме стадіон «Полісся» після реконструкції (ФОТО)

Нині працюють над легкоатлетичним манежем.

У Житомирі активно триває реконструкція стадіону «Полісся». Уже стало відомо, який він матиме вигляд після повного оновлення, – повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Стадіон стане основним майданчиком для тренувань спортсменів області та проведення різного роду змагань, у тому числі всеукраїнських», – йдеться у повідомленні.

Polissya_1

Як уже повідомлялося, нині завершуються роботи по легкоатлетичному манежу, що дозволить здати в експлуатацію західну трибуну вже до 1 вересня. Східна трибуна ремонту не підлягає та буде знесена. Загалом на реконструкцію спрямовано 3,5 млн грн.

Polissya_2

«До кінця року заплановано демонтаж східної трибуни, яка в аварійному стані, реконструкція футбольного поля з системою поливу та дренажу, бігових доріжок, підведення зовнішніх мереж. Частину робіт із благоустрою заплановано провести у наступному році», – уточнили у прес-службі.

Polissya_4

Нагадаємо, у Житомирі стартували два чемпіонати з велоспорту (ФОТО). Найдовша дистанція, яку доведеться подолати спортсменам, становить 120 км, найкоротша – 6 км.

Автор фото: з сайту облдержадміністрації.

Leave a Comment