Дістало: житомиряни просять винести догани заступнику Сухомлина та начальникам ЖЕКів

Дістало: житомиряни просять винести догани заступнику Сухомлина та начальникам ЖЕКів

Через те, що не прибирають тротуари.

За неналежне прибирання тротуарів у Житомирі, які потопають у сніговій «каші», містяни просять притягнути до дисциплінарної відповідальності відповідальних осіб – начальників ЖЕКів та профільного заступника міського голови. Відповідну електронну петицію оприлюднили 12 березня. Триває збір підписів.

«Дістала бездіяльність комунальних служб. Декілька днів зберігається плюсова температура, тротуари просто тонуть у снігу і воді, і цим ніхто не переймається. І це центр міста, не говорячи про райони та прибудинкові території. Тому пропоную притягнути до дисциплінарної відповідальності, а саме – винести догани, усім керівникам комунальних ЖЕКів, відповідальним за відповідні території тротуарів, адже кожна ділянка за кимось закріплена, заступнику мера по ЖКГ», – написав автор петиції Дмитро Савіцький.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, Житомирянин просить міську раду відкрити комунальний фастфуд. Житомиряни скаржаться, що комунальники не “посипають” тротуари та просять їх штрафувати.

Leave a Comment