Житомирянин просить міську раду відкрити комунальний фастфуд

Житомирянин простить міську раду допомогти створити у місті комунальний заклад харчування «фастфуд» та збирає підписи житомирян на підтримку звернення. Відповідну електронну петицію зареєстрували 4 березня.

«Прошу надати можливість та допомогу на створення державного комунального фастфуду. Вільні комунальні заклади, помірні ціни фастфуду, невеличка реклама, зроблять заклад прибутковим для бюджету Житомирської області, фастфуд без аналогів», – написав автор петиції.

Фастфуд — їжа масового виробництва, де час приготування та подачі значно зменшений. Споживання фаст-фуду відбувається за допомогою спрощених столових приборів або поза столом.

До слова, зазвичай при виготовленні фастфуду часто використовують багато харчових добавок, які негативно впливають на стан організму як дітей, так і дорослих. Але завдяки висококалорійності, така їжа швидко втамовує відчуття голоду.

Нагадаємо, у Житомирській міськраді не знають, скільки петицій реалізували. Відомо, що сервіс «Електронні петиції» Житомирської міської ради функціонує з листопада 2015 року. У січні в  системі було зареєстровано 769 петицій. Житомиряни підтримали 120 петицій. Виконавчими органами міської ради було розглянуто та надано відповіді на 120 петицій. Модератором системи електронних петицій було відхилено 99 петицій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *